Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Будинок активіста Абдурешіта Джеппарова обшукали. Його відвезли на допит разом із двома активістами

16 / 03 / 2022

О 7 ранку 16 березня до будинку кримськотатарського активіста Абдурешіта Джеппарова приїхали  один автозак, дві білі ГАЗелі зі співробітниками спецназу, поліції для проведення обшуку. Силовики не пускають адвокататку Еміне Авамільову та навіть дорослу доньку Джеппарова, яка приїхала, щоби підтримати батьків, пишуть у facebook “Кримська солідарність”

“Абдурешіт вісім років активно займається правозахисною діяльністю у Криму. Назвав юридичну допомогу усім, кому це було потрібно. До нього зранку приїхали силовики і ми не знаємо хто саме та з яким обвинуваченням”, – розповідають у “Кримській солідарності”.

Пізніше Абдурешіта Джепарова забрали до районного відділу поліції, силовики вилучили жорсткий диск комп’ютера, літературу не чіпали. Начебто це був не обшук, а “огляд”. 

На вулиці зібралися кримськотатарські активісти підтримати Джепарова. Хтось ударив рукою машину, в якій забирали Абдурешіта. За це силовики затримали двох хлопців Февзі та Мухаммеда за статтею “хуліганство”.

Попередні роки прокуратура Білогірського району в Криму неодноразово намагались вручати правозахиснику застереження «про неприпустимість порушення антиекстремістського законодавства».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини