Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Німецький гурт «Scooter» порушив порядок в’їзду на територію Криму

8 / 08 / 2017

Німецький гурт «Scooter» порушив передбачений українським законодавством України порядок в’їзду на територію окупованого Криму. Про це повідомляють у прес-службі Прокуратури АРК.

У відомстві заявили, що музиканти не отримали попередній дозвіл від державних органів України.

«Вчинення таких протиправних дій представниками іноземних держав і всесвітньовідомими особами, які можуть прямо або опосередковано впливати на думку своїх прихильників, створює перешкоди зусиллям держави Україна по відновленню її територіальної цілісності, завдає шкоду національним інтересам України, як суверенної, незалежної держави», – відзначили у прокуратурі.

У повідомленні йдеться про те, що музикантів попереджали про відповідальність, яка може настати у разі нехтування нормами українського законодавства.

В процесі розслідування вказаного кримінального провадження, окрім проведення відповідних процесуальних дій на материковій частині України, будуть направлені запити до компетентних органів Федеративної Республіки Німеччина щодо надання міжнародної правової допомоги, а саме проведенні низки слідчих дій, передусім, допиту особи.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини