Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Нічні вовки» патрулюватимуть села Севастополя

27 / 11 / 2015

У приміських селах Севастополя будуть створені опорні пункти мотоклубу “Нічні вовки”, повідомляє ТАСС з посиланням на представника клубу в Севастополі Фелікса Черняховського.

“З 27 листопада буде готове розпорядження для сільрад відкрити або клуби, або надати вільне приміщення, де з 18.00 до опівночі буде перебувати по 4-6 чоловік представників громадських організацій, щоб була можливість запобігти будь-якої інцидент або правопорушення”, — повідомив Черняховський.

Байкери вже сформували бригади швидкого реагування, які разом з представниками органів правопорядку виїжджають за викликами і допомагають поліції в проведенні оперативних заходів.

Правоохоронним органам надають допомогу і інші громадські організації Севастополя, крім байкерів. Щодня на патрулювання виходить до 30 козаків і стільки ж членів добровільних народних дружин.

За словами заступника начальника відділу у справах козацтва Олексія Черенева, в козачих громадах розроблений план на випадок загострення кримінальної ситуації в місті.

“Якщо буде потрібно, виведемо всіх козаків. Це 450 осіб”, — сказав Черенов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини