Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Незаконна місіонерська діяльність» Дервішева: для оцінки дій імама «суд» залучив експерта на наступне засідання – адвокат

24 / 01 / 2020

 

Адвокат Айдер Азаматов, розповів QirimInfo, що на «судовому засіданні» розглядалися клопотання, які були заявлені сторонами на минулому слуханні – про призначення релігіознавчої експертизи відеофіксації силовиків проведення імамом Дервішевим обряду намаз, виклик свідків сторони захисту, а також розгляд запиту на інформацію щодо реєстрації будівлі у якої проводився вищезгаданий обряд.

«Суддя відмовила в задоволенні клопотання про залучення експерта-релігієзнавця, так як, на думку суду, мною не була надана інформація про експерта. Проте суддя дала згоду на виклик експерта у рамках наступного судового засідання для оцінки дій імама Расима Дервішева», – сказав адвокат.

Представники сторони обвинувачення протестували на клопотання про виклик адвокатом в «суд» свідків проведення обряду намаз, що було кваліфіковано силовиками окупантів, як «незаконна місіонерська діяльність, однак «суддя» задовольнила прохання адвоката.

Наступне засідання призначене на 11:00 29 січня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини