Ви знаходитесь:

Рустем Ісмаїлов

Січень 29, 2021 11:55 0 46
crimean-solidarity.org/
Рустем Ісмаїлов – кримський активіст, який тривалий час займався захистом мусульманських громад в Криму. В жовтні 2016 року, після масових обшуків, Еміля затримали силовики. Його обвинуватили у причетності до ісламської організації «Хізб ут-Тахрір».

Під час обшуку в нього вдома Рустема побили на очах у його малолітніх дітей. Йому також не дали можливості зателефонувати адвокатові, забрали всю техніку а також родинні заощадження. Його арешт подовжувався 11 разів. Рустема примусово відправляли до психіатричної клініки для проходження психіатричної експертизи. Вдома на нього чекають дружина і троє дітей.  

«Хізб ут-Тахрір» – ісламська організація, дозволена в Україні та більшості європейських і світових держав, але заборонена в Росії. Це мирний релігійний рух, якому російське законодавство безпідставно приписує екстремістсько-терористичні наміри. В Криму 58 осіб обвинувачені у нібито участі в цій організації. Здебільшого це кримськотатарські активісти, які висловлювали протест проти окупації Криму. 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів