Ви знаходитесь:

Рустем Абільтаров

Січень 29, 2021 08:24 0 62
Рустем Абільтаров – кримський політв’язень, засуджений за нібито «участь в терористичній організації» у травні 2016 року.

Під час масових обшуків у Бахчисараї його та інших трьох активних кримських татар затримали, і спершу обвинуватили в участі у діяльності ісламської організації «Хізб ут-Тахрір», а затим додали обвинувачення у «підготовці до насильницького захоплення влади».

Рустема добре знають в Бахчисараї як активного члена громади, затятого спортсмена і хорошого майстра. Вдома на нього чекають дружина і четверо дітей. У побаченнях із ними йому постійно відмовляють. У своєму останньому слові в «суді» Рустем заявив, що ця справа, як і всі інші політично-мотивовані переслідування кримських татар, не лишиться безкарною.  

«Хізб ут-Тахрір» – ісламська організація, дозволена в Україні та більшості європейських і світових держав, але заборонена в Росії. Це мирний релігійний рух, якому російське законодавство безпідставно приписує екстремістсько-терористичні наміри. В Криму 58 осіб обвинувачені у нібито участі в цій організації. Здебільшого це кримськотатарські активісти, які висловлювали протест проти окупації Криму. 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів