Ви знаходитесь:

Білял Аділов

Січень 27, 2021 16:29 0 64
crimean-solidarity.org
Білял Аділов – кримськотатарський релігійний діяч, батько 8-ох дітей. Білял постійно приходив під будівлі судів, брав участь у дуа (молебні) на підтримку політв’язнів. Він один з 23-ох кримськотатарських активістів, які були заарештовані у березні 2019 року під час масових обшуків у Сімферополі. 

Вони були етаповані до Ростовської області. На судовому засіданні щодо обрання міри покарання Аділов оголосив сухе голодування з причини поганих умов утримання у ростовському СІЗО. Як покарання, його перевели до камери з ще гіршими умовами: вогкість призвела до проблем з диханням. У знак протесту Білял порвав дроти у камері, за що був замкнений у ШІЗО на 15 діб. 

«Хізб ут-Тахрір» – ісламська організація, дозволена в Україні та більшості європейських і світових держав, але заборонена в Росії. Це мирний релігійний рух, якому російське законодавство безпідставно приписує екстремістсько-терористичні наміри. В Криму 58 осіб обвинувачені у нібито участі в цій організації. Здебільшого це кримськотатарські активісти, які висловлювали протест проти окупації Криму.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів