Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Не дати стерти з лиця землі» – активісти йдуть під Роспосольство нагадати про зниклих у Криму

22 / 09 / 2016

Два роки тому, 27 вересня 2014 року, у Криму викрали сина й племінника відомого кримськотатарського активіста Абдурешита Джеппарова. За даними свідків, невідомі затягли 19-річного Ісляма Джеппарова та його двоюрідного брата 23-річного Джевдета Іслямова в мікроавтобус і відвезли в невідомому напрямку. Уже два роки російські правоохоронні органи проводять так зване розслідування, яке не дало ніяких результатів. На думку Абдурешита Джеппарова, Слідчий комітет РФ створює ілюзію розслідування, але насправді замітає сліди скоєного проти кримських татар злочину.

У цілому, за час окупації Кримського півострова безвісти зникли 15 осіб, як мінімум 8 людей були знайдені вбитими. Увесь цей час родичі зниклих живуть в страху й горі. Їм залишається сподіватися лише на масовий розголос зникнень, який спричинить тиск на РФ і змусить повернути додому зниклих на півострові українців.

Щомісяця КримSOS закликає всіх небайдужих вийти на акцію під Російське посольство. Ваша присутність на акції – це надія для рідних на те, що їх зниклі близькі будуть знайдені.

Дата: 27 вересня, вівторок

Час: 11:00-12:00

Місце: м Київ, проспект Повітрофлотський, 27 (будівля Посольства РФ в Україні)

Слідкуйте за новинами про акцію в Facebook.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини