Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Найближчим часом Україна подасть позови у зв'язку з анексією Криму

25 / 01 / 2016

У найближчі два тижні Україна подасть позови до міжнародних судів у зв’язку з анексією Росією Криму, заявив в інтерв’ю українським телеканалам Президент України Петро Порошенко.

«І ви протягом двох тижнів побачите цілий ряд судових ініціатив, які Україна і ті підприємства, які ми будемо супроводжувати, будуть забезпечувати судовий захист державних інтересів України за багатьма конвенціям, які ми будемо представляти в різних міжнародних судах», — повідомив Порошенко.

Президент зазначив, що тема анексії півострова повинна залишатися серед головних питань українських партнерів, які повинні взяти участь в обговоренні кримського питання.

«Там повинен бути ЄС, там повинні бути США, залучити до цього країни-гаранти Будапештського меморандуму. Назвати цей формат можна «Женева плюс» і негайно почати консультації з організації цього процесу», — сказав Президент.

Також за словами Порошенка, найближчим часом очікується візит Парламентської асамблеї Ради Європи на тимчасово окупований півострів.

«І тут за останні дні зроблено кілька ключових і проривних речей. Ми очікуємо найближчим часом місію ПАРЄ з перевірки дотримання прав людини в Криму, у тому числі представників кримськотатарського народу», — заявив голова держави.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини