Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На засіданні у справі Ахтема Чийгоза допитані колишній міліціонер і журналістка

14 / 11 / 2016

На судовому засіданні у справі Ахтема Чийгоза сьогодні були допитані два свідки зі сторони звинувачення, повідомляє адвокат Микола Полозов. У відео, опублікованому заступником голови Меджлісу Наріманом Джелялом адвокат розповів про деталі процесу.

Першим свідком є співробітник органів внутрішніх справ РФ Парасюк. Він раніше був співробітником МВС України. 26 лютого 2014 року з іншими співробітниками української міліції він знаходився під будівлею парламенту Криму. Парасюк стояв з боку проукраїнського мітингу, за його словами протягом дня інцидентів не відбувалося. Насильства по відношенню до співробітників міліції ніхто не застосовував. Ахтема Чийгоза в цей день Павло Парасюк не бачив.

Також була допитана колишня співробітниця Чорноморської телерадіокомпанії Ельвіра Джалал. За її словами, з боку проукраїнського мітингу, кримскьских татар, агресію до журналістів ніхто не виявляв.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз звинувачується в організації заворушень 26 лютого на мітингу біля Верхвоної ради Криму. Раніше «суд» розділив справу «26 лютого». Так, справа Мустафи Дегерменджі, Алі Асанова, Арсена Юнусова, Ескендера Емірваліева, Ескендера Кантемирова буде розглядатися в центральному районному «суді» Сімферополя, а справа Ахтема Чийгоза залишиться в «верховному суді» Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини