Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На християнські потреби: «влада» Сімферополя почала відбирати землі мусульманського кладовища

16 / 03 / 2021

Про це в Facebook повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял.

На своїй сторінці він також розмістив відео, на якому, як стверджує Джелял, зображено паркан, яким огородили захоплену територію.

«Новий, правда ще недобудований, паркан відокремить за різною інформацією від 3 до 7 га землі мусульманського кладовища в Сімферополі на користь сусідньої християнського», — написав Наріман Джелял.

Він нагадав, що восени 2020 року окупаційна влада Сімферополя заявляла про дефіцит місць на християнській ділянці кладовища і планувала вирішити цю проблему придбанням ділянки в 100 га для нового кладовища на північ від Сімферополя. Однак, як повідомляє Наріман Джелял, з незрозумілої причини, за півроку «влада» не встигла просунутися в цьому питанні і вирішила «позичити» землі мусульманського кладовища.

«Восени 2020 керівництво Сімферополя відвідало кримський муфтіят і повідомило, що оскільки з 12 га мусульманського Абдала використовується лише третина, місто має намір забрати 7 (!) га, пообіцявши згодом компенсувати ці землі на новому місці. І ось паркан будується. Адже коли мова йде про черговий бізнес-проєкт, влада швидко вирішує питання з землею. Але поки нове кладовище відкриється, гектари, що залишилися на старому кладовищі стануть золотими. Тому чому би не забрати їх у сусідів», — написав Наріман Джелял.

За його словами, підконтрольний Росії кримський муфтіят зберігає мовчання з приводу «експропріації» частини ісламського кладовища.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини