Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На «Чонгарі» продавали підроблені контрольні талони на місця в автомобільній черзі

6 / 06 / 2017

Українські прикордонники припинили спробу налагодження незаконного «бізнесу» на адмінмежі з окупованим Кримом на пункті пропуску «Чонгар». Про це повідомили на сайті Херсонської ОДА.

«Так, учора громадянка України на автівці під’їхала до контрольного пункту «Чонгар», але під час перевірки контрольних талонів, що видаються прикордонниками з метою належного контролю за транспортними засобами, військовослужбовці встановили, що він не відповідає встановленому зразку. В ході спілкування з громадянкою, правоохоронці дізнались, що до неї звернувся якийсь чоловік та запропонував за 350 гривень ‘’поступитися’’ їй своїм місцем у черзі, на що вона погодилась. А також зазначила, що контрольний талон виписав їй ‘’продавець місця’’», – йдеться  в повідомленні.

Прикордонники вилучили підроблений контрольний талон у жінки та повернули її у кінець черги, повідомивши про відповідний інцидент Національну поліцію.

Нагадаємо, 25 травня, прикордонники Херсонського загону в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» в черговий раз попередили спробу незаконного переміщення коштовного транспортного засобу з тимчасово окупованої території АР Крим.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини