Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На адмінкордоні з Кримом пройшла акція на честь річниці громадянської блокади

26 / 09 / 2016

На адміністративному кордоні з Кримом в суботу, 24 вересня, відбулася акція, присвячена річниці початку Громадянської блокади Криму, повідомляють Крим.Реаліі. Кілька сотень учасників акції пройшли маршем в буферну зону, де провели мітинг. Зокрема, виступив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

“Крим повинен зберігати свій автономний статус у складі української незалежної держави. Автономний статус на підставі права кримськотатарського народу на самовизначення. Крим має бути такою територією України, де будуть гарантовані і практично реалізовані як права корінного кримськотатарського народу, так і права частини української титульної нації, яка живе на своїй території в Криму, так і етнічних росіян. Ось цього зовсім не хочуть і бояться окупанти. Тому вони роблять все для того, щоб спотворити нашу ідею”, — заявив Чубаров.

У зв’язку з ходою Держприкордонслужба прийняла рішення 24 вересня тимчасово зупинити пропуск на КПВВ «Чонгар» на адмінкордоні з Кримом.

Нагадаємо, рік тому почалася акція товарної блокади Криму. Активісти блокували фури і вантажні автомобілі, що везли товари до окупованого Криму. Пізніше формат акції розшився і охопив енергетичну блокаду півострова.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини