Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МЗС Італії не рекомендує депутатам їхати в Крим

13 / 10 / 2016

 

МЗС Італії направив делегації представників регіональних рад кількох областей країни лист з рекомендацією не їздити до Криму. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на слова одного з членів делегації до Криму, радника регіональної ради Венето Лучано Сандона.

“Після листа від українського консульства ми отримали це”, — повідомив Сандона, надавши копію листа МЗС, адресованого до регіональної ради області Ломбардія.

У документі говориться, що зовнішньополітичне відомство Італії отримало відповідну ноту протесту від диппредставництва України, в якій вказується, що, здійснюючи поїздку в Крим, італійські політики “порушують українські закони і норми міжнародного права, як і директиви ЄС”.

У зв’язку з цим “МЗС вважає своїм обов’язком рекомендувати відмовитися від місії”.

Італійські політики, котрі відвідували Крим, і раніше отримували подібні “чергові” листи від Міністерства закордонних справ. Крім того, українська влада внесла італійців, які відвідували півострів, до чорного списку персон нон-грата. Серед них, наприклад, був і колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі.

Нагадаємо, поїздка представників регіональних рад Венето, Ломбардії, Лігурії, Емілії-Романьї і Тоскани, яка включає і відвідування Криму, повинна відбутися з 13 по 16 жовтня. Напередодні губернаторам областей прийшов лист від консульства України в Італії, в якому недвозначно вказувалося, що відвідування півострова може загрожувати їм кримінальною відповідальністю за порушення українських законів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини