Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ми люди. Ми рівні

22 / 02 / 2016

Коли Ви з кимось зустрічаєтесь, чи дійсно Ви бачите Людину такою, яка вона є насправді? Як часто зважаєте на її стать, колір шкіри або віру..?

В Україні проживає 45 млн людей, і всі вони різні. Проте ми звикли навішувати ярлики. Приміром, якщо людина поводить себе незвично через ДЦП, її можна виштовхати з ресторану, як це сталось у Львові. Дехто каже, що ти не маєш права  боротися за свої права, якщо ти не українець, а переїхав сюди з іншої країни. До думки дітей або літніх людей не слід прислуховуватись, бо перші — ще, а другі — вже не тямлять, що говорять…

Ми живемо з подібними стереотипами щодня, не замислюючись, що з цього є дійсно правдою. Виставка «Ми люди. Ми рівні» прагне нагадати нам про те, що ми різні у своїх переконаннях, національності, походженні і т.д. Проте ми всі заслуговуємо рівного ставлення, поваги та щасливого життя.

На світлинах — випадкові люди у різних місцях. Це картини життя, які стаються щодня в усіх куточках України. Але всі герої ТРИМАЮТЬСЯ ЗА РУКИ. Бо між ними немає бар’єрів. Вони усвідомлюють, що мають рівні права. Різниця між ними є, але вона не стає перепоною для дружби або поважного ставлення.

Виставка «Ми люди. Ми рівні», підготована громадською організацією «КримSOS» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) до Всесвітнього дня соціальної справедливості, звертається до кожного з нас і пробуджує думки про місце людини у суспільстві.

 

Урочисте відкриття виставки відбудеться 24 лютого о 18:00 в Національному музеї Тараса Шевченка (м. Київ, бульвар Шевченка, 12).

Вхід вільний, але просимо Вас зареєструватись за посиланням.
Акредитація ЗМІ по електронній формі або за телефоном: (093) 84-17-646 або (067) 474-56-07 (Анастасія Дрижак).

В інші дні вхід на виставку – за вхідним квитком до Музею!

З усіма питаннями пишіть на anastasiia.dryzhak@krymsos.com.

 

Команда проекту:

Ідея проекту —  Емінє Асанова

Координатор проекту — Анастасія Дрижак

Фотограф — Надія Волкова

Дизайн — Альона Чезганова

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини