Муфтії мусульман Естонії та Білорусі відвідали окупований Крим

4 / 05 / 2017

Муфтій мусульман Естонії Ільдар Мухамедшин і муфтій мусульман Білорусі Абу-Бекір Шабанович відвідали окупований Крим. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив муфтій Духовного управління мусульман України «УММА» Саїд Ісмагілов.

«Побачив свіжу новину про презентацію книжок в музеї ім. Гаспринського в Бахчісараї. Відкриваю, і бачу на фото поруч з місцевими релігійними діячами, муфтія мусульман Білорусі Абу-Бекіра Шабановича, та муфтія мусульман Естонії Ільдара Мухамедшина. Що цікаво, в новині немає ані слова про їх присутність в окупованому Криму, але ж на фото вони зовсім не приховують своїх облич. Може думають, що ми їх не впізнаємо», – написав Ісмагілов.

Саїд Ісмагілов зазначив, що якщо з’ясується, що муфтії потрапили на окуповану територію незаконним способом, то така поведінка мусульманських релігійних діячів «є неприпустимою по відношенню до України і до українських мусульман».

Нагадаємо, американська комісія з релігійної свободи (USCIRF), в своїй щорічній доповіді, вперше зарахувала Росію до найжорстокішим порушників свободи віросповідання в світі, особливо через її дій в окупованому Криму та Донбасі.

Вибір редакції

Ще Новини