Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Муфтій України заявляє про підкидання забороненої літератури в Сімферополі

29 / 01 / 2016

Голова Духовного управління мусульман України Саїд Ісмагілов заявляє, що російські силовики підкинули заборонену літературу в ході обшуку Ісламського культурного центру Сімферополі.

«Вчора збройні російські силовики оточили мечеть Ісламського культурного центру в Сімферополі по вулиці Мокроусова 7, і влаштували обшук … Це вже третій обшук саме в цій мечеті, влаштований російськими силовиками. Минулого разу підкинули декілька книг, які в Росії вважаються забороненими, і через це порушили адміністративні справи … Вчора під час обшуку знову «випадково знайшли» заборонену літературу. Імам клянеться (і я йому вірю), що ввечері, закриваючи мечеть, не було цих книг на цьому місці », – написав Ісмагілов на своїй сторінці в Facebook.

За словами муфтія, в мечеть було підкинуто дві заборонені в Росії книги.

«Одна книга – мусульманський молитовник «Фортеця мусульманина» в якій зібрані молитви пророка Мухаммада. Друга підкинута книга – це «Книга єдинобожжя» Мухаммада ібн Абдульваххаба, того самого, якого називають засновником «ваххабізму», і яка дуже популярна в певних колах», – повідомив він

На думку Ісмагілова, російські силовики пред’явили претензії до нібито неправильно прокладених комунікацій і хочуть щось «пришити», що в російських реаліях нічим хорошим не закінчиться.

Нагадаємо, 28 січня в Сімферополі озброєні люди в балаклавах оточили мечеть на вулиці Мокроусова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини