Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Місце, де народжуються блискавки

17 / 11 / 2016

«Експериментаніум» — це науково-розважальний центр у Києві, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу.

У музеї розташовані 250 експонатів, завдяки яким кожен відвідувач може відчути себе справжнім дослідником та «доторкнутися» до науки.

Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія. А нещодавно відкрився новий відділ – «Таємниці води». Також у музеї єе багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломок, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати.

«Моя донечка торохтіла хвилин 20 без зупинки, розповідала про похід до музею. Найбільше сподобалась куля, яка пускала блискавки, якщо до неї доторкнутись. Тепер донька хоче повести всю сім’ю та все нам показати», –  розповіла одна з матусь.

 «Я не можу сказати, що сподобалось найбільше, діти були дуже активними та цікавились усім. Хоча, найбільше емоцій викликав дзеркальний лабіринт. Незважаючи на різний вік  дітей, кожному було цікаво», –  розповіла волонтер КримSOS Наталя.

 

Більше інформації про музей читайте на сайті закладу.

За анонсами дитячих заходів слідкуйте на сайті КримSOS та на офіційній сторінці в Facebook.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини