Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мінагрополітики створило робочу групу з питань захопленого майна кримських аграріїв

5 / 08 / 2015

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило робочу групу, яка буде займатися опрацюванням інформації пов’язаної з пошуком майна та грошових коштів, що належать державним компаніям півострову.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства від 4 серпня.

Стосовно кожного державного аграрного підприємства та керівників, які очолювали їх впродовж анексії, мають бути підготовлені відповідні звернення до ГПУ, МВС та СБУ. До таких належать підприємства зі сфери управління як міністертсва, так і інших центральних органів виконавчої влади.

«Кожний, хто доторкнувся до наших підприємств та будь-якого іншого майна під час анексії півострова повинен чітко усвідомлювати наслідки порушення міжнародного та українського законодавства. І готуватися до відповідної реакцїі. Це стосується і фізичних, і юридичних осіб», — заявив Олексій Павленко.

Робочу групу з представників профільних департаментів міністерства очолив радник Міністра Олександр Лієв. Як зазначає новий очільник робота з повернення вкраденого державного майна вже набирає обертів: «Міністерство налагодило системну та конструктивну роботу з прокуратурою Автономної Республіки Крим. Всі заходи здійснюємо разом з прокурором Синчуком Василем Людвиговичем. Регулярно організовуємо спільні координаційні наради. Вже підготовлені та спрямовані десятки запитів і сотні звернень до різних інстанцій щодо введення санкцій стосовно фізичних і юридичних осіб».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини