Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Меняйло не з'явився для антикорупційного звіту перед депутатами

7 / 06 / 2016

Підконтрольний Росії губернатор Севастополя Сергій Меняйло не з’явився 7 червня в місцевий парламент, щоб надати антикорупційний звіт депутатам. Звіт про реалізацію в Севастополі заходів антикорупційної політики за 2015 рік розглянули у відсутності губернатора, повідомляють Крим.Реаліі.

Як пояснив представник голови регіону в парламенті Вадим Колесніченко, Меняйло був викликаний на нараду до Сімферополя, а для подання звіту «надіслав» в парламент керівника антикорупційного департаменту.

Депутати відмовилися заслуховувати звіт від третьої особи і прийняли рішення відразу перейти до його обговорення.

«Так вже сталося, що як тільки губернатору необхідно представити в Законодавчі збори звіт, у нього відразу з’являється термінове відрядження до Москви або Сімферополя або ще десь. Пора з цим закінчувати», – заявив віце-спікер російського парламенту Севастополя Олександр Кулагін.

Депутат Олексій Чалий заявив, що «рівень корупції в місті надзвичайно високий і таким він залишиться, поки Меняйло не втече з губернаторської посади».

«Я переконаний, і це моя особиста думка, що рівень корупції в Севастополі буде залишатися до тих пір, поки Сергій Іванович не прийме моєї пропозиції, яку я озвучив 29 грудня 2015 року», – сказав Чалий.

Депутати вирішили, що постанова про підсумки розгляду антикорупційного звіту губернатора буде прийнято на наступному пленарному засіданні.

Реакція самого Меняйла на критику депутатів поки відсутня.

Нагадаємо, після анексії Криму та Севастополя Росією у 2014 році, в Севастополі законодавчу владу очолив Олексій Чалий. На пост губернатора міста президент Росії призначив Сергія Меняйла. З цього часу конфлікт двох гілок влади розгорівся з новою силою. Законодавчий орган на чолі з Чалим приписував Меняйлу «розграбування» Севастополя. Меняйло називав претензії Чалого суб’єктивними.

22 березня севастопольські депутати прийняли постанову про відставку Чалого за його заявою.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини