Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Меджліс заблокує надходження товарів в Крим

8 / 09 / 2015

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, народний депутат Мустафа Джемілєв і власник телеканалу ATR Ленур Іслямов анонсували підготовку акції з припинення надходження комерційних вантажів на територію Криму. Про це вони повідомили на прес-конференції в Києві, 8 вересня. Мова йде про серії заходів по блокуванню товарів, що перевозяться з материкової України на окуповану територію.

«Ми консультувалися і з активістами, що знаходяться в материковій Україні, і з тими хто перебуває в Криму. Підготовлений план заходів, що ставлять метою повну блокаду товарів, що йдуть до Криму», – повідомив Рефат Чубаров.

Ініціатори акції озвучили ряд вимог до російської влади. Серед них: звільнення українських політв’язнів, припинення переслідувань неугодних кримчан, усунення перешкод для роботи в Криму українських та кримськотатарських ЗМІ.

Старт акції запланований на третю декаду вересня. Організатори зазначають, що блокування буде стосуватися тільки комерційних вантажів, ніяких перешкод по переміщенню особистого й пасажирського автотранспорту, а також гуманітарних вантажів не буде.

Також пропонується створити мережу державних оптово-роздрібних баз на території Херсонської області, щоб звичайні жителі Криму могли беспрепятсвенно купувати продукти за материковим цінами.

Зараз проводиться узгодження деталей акції з українською владою, у тому числі і з Президентом Петром Порошенко. Чубаров підкреслив, що дії організаторів акції не повинні суперечити діям української влади.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини