Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Меджліс готує звернення до прокуратури АРК, щодо сьогоднішніх затримань у Криму, – Чубаров

14 / 08 / 2017

Меджліс кримськотатарського народу готує звернення до Прокуратури АРК щодо затримання, 14 серпня у окупованому Криму активістів, які вийшли на підтримку заарештованого раніше Сервера Караметова. Про це у коментарі QirimInfo повідомив народний депутат, голова Меджлісу Рефат Чубаров.

«Меджліс вже готує звернення, щодо притягнення до кримінальної відповідальності окремих осіб та інституцій причетних до сьогоднішніх неправомірних затримань у окупованому Криму», – розповів Чубаров.

Зазначимо, що раніше голова Меджлісу направив до прокуратури АРК аналогічне звернення стосовно затримання 76-річного активіста Сервера Караметова.

«Кримські татари таким чином знаходять, в умовах авторитарного режиму, адекватні форми ненасильницької боротьби з агресором», – прокоментував сьогоднішні пікети у Сімферополі народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні вранці 14 серпня, щонайменше п’ятеро активісти вийшли на одиночні пікети на знак солідарності з Сервером Караметовим, який 8 серпня вийшов на пікет під будівлю Верховного суду Криму, де в той час проходило засідання у справі заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза. Караметова затримали співробітники поліції. В результаті його оштрафували на 10 тисяч рублів і заарештували на 10 діб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини