Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Медиків з Судака виселяють з муніципального житла

28 / 03 / 2017

Лікарів з Судака виселяють з службового житла. Про це повідомляє журнал Судак.me.

Кільком медикам Судакської лікарні кілька днів тому були вручені документи, згідно з якими вони повинні покинути службове житло в 10-денний термін.

За інформацією журналу лікарі проживають в службовому житлі, яке знаходиться в муніципальній власності. За українськими законами, відпрацювавши в Судаку 10 років, лікарі мали право на приватизацію житла. Однак у зв’язку з російською окупацією півострова скористатися правом на приватизацію житла лікарі не встигли.

За російськими законами, лікарні підвідомчі безпосередньо міністерству охорони здоров’я. У зв’язку з цим, лікарі втратили право проживати в муніципальному житлі, так як житловий фонд надається для працівників муніципальних служб і організацій, а лікарі тепер такими не є.

У зв’язку з цим на початку березня кільком медикам Судакської лікарні були вручені документи, згідно з якими вони зобов’язані покинути службове житло в 10-денний термін і за актом прийому-передачі передати їх адміністрації.

У свою чергу, медикам було запропоновано оселитися в гуртожитку в Морському, проте вони побоюються, що і з гуртожитку їх можуть рано чи пізно виселити.

Російський МОЗ на даний момент ніяких коментарів не дав.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини