Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Медведєв розпорядився повернути землі санаторіям Криму

7 / 06 / 2016

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив окупаційним Мінекономрозвитку, МОЗ, російському “голові” Криму Сергію Аксьонову і “губернатору” міста Севастополя Сергію Меняйлу розробити до 15 серпня вирішення питання про повернення державним санаторіям в Криму раніше вилучених земельних ділянок. Про це йдеться в опублікованому у вівторок на сайті кабміну переліку рішень, прийнятих за підсумками форуму партії “Єдина Росія” “Здоров’я людей – основа успішного розвитку Росії”, передає ТАСС.

Прем’єр також доручив так званим МОЗ, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінкультури, Сергію Аксьонову і Сергію Меняйлу підготувати пропозиції щодо модернізації санаторно-курортного комплексу Криму і Севастополя, у тому числі з використанням механізмів державно-приватного партнерства. Термін виконання доручень прем’єра – до 20 вересня, відзначається в повідомленні.

Нагадаємо, Медведєв 24 травня прийняв участь в пленарному засіданні форуму партії “Єдина Росія” “Здоров’я людей – основа успішного розвитку Росії”, який проходив в Ялті. В ході свого виступу він заявив, що вважає злочином відбирання землі у кримських санаторіїв під приватне будівництво.

Медведєв розповів про відвідини одного з кримських санаторіїв, де, за його словами, склалася типова ситуація: “Взяли відрізали у санаторію величезну ділянку землі, набудували там котеджів якихось, а санаторію заборонили вихід до пляжу. Це просто злочин!”. “Я розумію, що “одних немає, а ті далеко”. Але потрібно зробити все для того, щоб повернути здравницям Криму їх первісний блиск!” – зазначив Медведєв.

Він підкреслив, що “потрібно приводити базу санаторно-курортного лікування в Криму в порядок”. “Будемо на це виділяти кошти, обов’язково будемо готувати фахівців. Тут можете не сумніватися, тому що Крим є унікальним”, – звернувся Медведєв до учасників форуму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини