Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Медперсонал в окупованому Криму планують «мобілізувати» та відправити в ОРДЛО

11 / 04 / 2022

Окупаційна адміністрація Криму пропонує місцевим лікарям на час війни поїхати працювати у населені пункти тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Усе “суто добровільно”. Про це у Facebook повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим (ППУ АРК). 

 “Російська федерація розуміє, що зазнає тяжких втрат у випадку продовження ескалації ситуації в зоні ООС та намагається в екстреному порядку забезпечити заклади охорони здоров’я на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей кваліфікованим персоналом для надання медичної допомоги пораненим російським солдатам”, – вважають в ППУ АРК.

Зараз кримський медперсонал  не виявляють бажання брати участь у подібних кроках окупаційних адміністрацій. Тому існує загроза їх примусового залучення до війни.

Нагадуємо, що росіяни до Криму вивозять людей з Маріуполя та тимчасово окупованих міст України. ПорадиНагадуємо, що росіяни до Криму вивозять людей з Маріуполя та тимчасово окупованих міст України. Поради на такі випадки зібрали спеціалісти КримSOS.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини