Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Масандра» бере участь у міжнародному конкурсі вин в Китаї

5 / 10 / 2015

Вина санкційної «Масандри» беруть участь у міжнародному конкурсі вин «Hong Kong International Wine & Spirits Fair» в Китаї.

Як повідомляє «Кримінформ» з посиланням на прес-службу винороба, «Масандра» представила на конкурс чотири зразки вина: «Бастардо Масандра» врожаю 2012 року, «Мускат білий Лівадія» врожаю 2012 року, «Портвейн червоний Південнобережний» врожаю 2011 року і « Херес Масандра» врожаю 2010 року.

«Для виноробів не існує ні кордонів, ні санкцій. Вино, цей Богом даний напій, об’єднує людей різних рас, віросповідань і звичок. Тому, незважаючи на політичний тиск, який чиниться на кримських виробників вина, наші партнери з Гонконгу запросили «Масандру» взяти участь у міжнародному конкурсі. Ми з нетерпінням чекаємо оцінок експертів і сподіваємося, що наші унікальні, дивовижні вина з сонячного Криму зможуть завоювати їхні серця і, звичайно ж, нагороди», — повідомила генеральний директор «Масандри» Яніна Павленко.

Нагадаємо, після аннесксіі Криму країни Заходу ввели відносно Росії і Криму ряд економічних санкцій. В санкйіний список потрапив і кримський винороб «Масандра».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини