Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Львівський силач присвятив свій рекорд українському Криму

26 / 02 / 2016

Львівський силач Олег Скавиш встановив рекорд України, потягнувши 38-тонний трамвай зубами, передає QirimInfo. Він присвятив свій рекорд Криму, бажаючи привернути увагу до проблеми окупації окупації півострова. Захід проводився за підтримки громадської ініціативи «КримSOS». 

«Олег звернувся в офіс «КримSOS», сказав, що хоче до річниці окупації поставити рекорд України, потягнувши зубами 38,5-тонний трамвай — це найдовший трамвай у Львові. Таким чином він хотів привернути увагу до проблеми окупації Криму і підтримати вільних людей, що живуть в Криму», — розповів координатор львівського офісу КримSOS Алім Алієв.

«У цей складний для нашої країни час ми всі повинні бути сильними, і саме з такою сильною нацією нам під силу подолати всі негаразди і повернути наш Крим», заявив Олег Скавиш.

В 2012 році Скавиш пересунув один трамвайний вагон, в 2013 році – плавучий кран, в 2014-му — 56-тонний вагон, а в 2015 році — трамвай з двох вагонів вагою 100 тонн. Примітно, що Олег Скавиш працює лікарем-педіатром.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини