Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Лутковська направила Москальковій запит щодо затримання у Криму «диверсанта» Лімешко

17 / 08 / 2017

Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської направив російському обмудсмену Тетяні Москальковій лист з проханням відвідати затриманого у Криму Генадія Лімешко.

«Одразу після його затримання, ми звернулись до російського омбудсмена. Практика показує, що основні порушення в сфері прав людини трапляються відразу після затримання особи; коли силовики починають вибивати свідчення. Не факт, що цього ще не відбулося, однак ми все одно направили лист з проханням аби російський омбудсмен якомога швидше поспілкувалась із нещодавно затриманим у Криму українцем», – розповів у коментарі QirimInfo керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко.

Він також висловив сподівання, що російська омбудсмен направить до Лимешко свого представника в Криму.

«Ми нажаль не знаємо чи планує найближчим часом Москалькова візит до Криму, але можливо вона відправить до затриманого свого представника. Нажаль практика показує, що вони дуже повільно реагують на наші звернення», – зазначив Крикливленко.

Нагадаємо, 15 серпня ФСБ знову затримала в Криму громадянина України, який нібито готував диверсії на півострові. Російська спецслужба стверджує, що він планував підпиляти опори ЛЕП,

Вибір редакції

Ще Новини