Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Лутковська направила Москальковій запит щодо затримання у Криму «диверсанта» Лімешко

17 / 08 / 2017

Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської направив російському обмудсмену Тетяні Москальковій лист з проханням відвідати затриманого у Криму Генадія Лімешко.

«Одразу після його затримання, ми звернулись до російського омбудсмена. Практика показує, що основні порушення в сфері прав людини трапляються відразу після затримання особи; коли силовики починають вибивати свідчення. Не факт, що цього ще не відбулося, однак ми все одно направили лист з проханням аби російський омбудсмен якомога швидше поспілкувалась із нещодавно затриманим у Криму українцем», – розповів у коментарі QirimInfo керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко.

Він також висловив сподівання, що російська омбудсмен направить до Лимешко свого представника в Криму.

«Ми нажаль не знаємо чи планує найближчим часом Москалькова візит до Криму, але можливо вона відправить до затриманого свого представника. Нажаль практика показує, що вони дуже повільно реагують на наші звернення», – зазначив Крикливленко.

Нагадаємо, 15 серпня ФСБ знову затримала в Криму громадянина України, який нібито готував диверсії на півострові. Російська спецслужба стверджує, що він планував підпиляти опори ЛЕП,

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини