Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ленур Іслямов про санкції проти Джаст Банку: «Нічого страшного в цьому немає»

17 / 09 / 2015

Президент України Петро Порошенко 16 вересня підписав указ, що вводить в дію санкцій проти фізичних та юридичних осіб, причетних до окупації Криму і агресії на Донбасі.

У список увійшов і Джаст Банк, що належить власнику каналу ATR Ленур Іслямова. У своєму коментарі QirimInfo бізнесмен заявив, що банк давно переданий в управління співробітникам і за фактом призупинив свою діяльність.

«Так треба, нічого страшного в тому немає. Я давно вже цим банком не керував. Він перебуває під усіма санкціями в Росії, під усіма приписами і тиском. Рахунки там ніхто давним-давно не міг відкривати в Російській Федерації, там мої особисті рахунки заблоковані», – сказав Іслямов.

Підприємець схвалив введення списку санкцій і закликав до введення нових санкцій.

«Те, що Україна це зробила, це перегукується з тим що я говорив раніше — раз вже всі страждають, то і ми повинні страждати. Нічого страшного в цьому немає. Для мене особисто це абсолютно нічого. Інша справа, що торгівля з Кримом повинна зупинятися. Добре, що Україна як держава теж почала щось робити, вводити санкції. Бо якщо весь світ санкції вводить, то і ми повинні санкції вводити якомога швидше», – додав Іслямов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини