Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ленур Іслямов: 26 лютого — день ганьби української влади

26 / 02 / 2016

Організатор Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов вважає 26 лютого днем ганьби української влади. Про це він повідомив QirimInfo, коментуючи проведення Дня кримського опору.

«Для мене ці дні — це дні ганьби України. Всі ці два роки ми витратили даремно, за цей час Україна для Криму нічого не зробила. Точно як же як вона нічого зробила, коли здавали Крим, змінюючи в цей час одного міністра на іншого. А в той час Путін будував свої геополітичні плани, і втілював їх у життя при потуранні влади. Кажуть було безвладдя, неправда. Влада була! Особливо в Криму: було і СБУ, були і військові, була і зброя, можна було дати відсіч », – заявив Іслямов.

Також він розповів, що вважає сьогоднішні дії влади неефективними і не приносять реального результату.

«День опору режиму, розсилка роликів на телеканалах, обклеювання плакатами« Крим це Україна» — це все нісенітниця, це імітація політичного життя, імітація громадянського суспільства, імітація державності, – заявив Іслямов. – Ми самі можемо жити тільки одним днем ??— днем ??звільнення Криму від російського окупанта. Все інше – бюджети цих днів, свят, форумів тощо треба витратити на воїнів, які готові боротися, на стратегію, за якою ми готові звільняти Крим».

Він відзначив, що сьогодні жодному кримчанину в тюрмі не полегшено його існування, не організована дистанційна освіта для жителів Криму, немає державної програми допомоги громадянам України, які залишилися в Криму. Іслямов вважає, що чиновникам треба регулярно їздити на прикордонні території і зустрічатися з людьми, які приїздять з Криму, лицем до лиця.

«Наше завдання, народу України — по цеглинці будувати будинок. А будинок починається з кордонів. Будувати його треба в Криму, Донецьку. Поки ми не повернемо власні території, вважайте, що ми не повернули честь! Ось так вони повинні діяти. А сподіватися на міжнародне співтовариство, що Обама з Путіним розбереться, це лузерська позиція державної влади!.. Голі-босі афганці в тапочках відбили радянську воєнщину. Точно так і не треба дивитися, яка у нас зброя, треба дивитися, які у нас серця! Один лев може битися проти тисячі шакалів. Я за левів, за дію», – емоційно підсумував Іслямов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини