Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Лекція для підлітків про те, про що Ви з ними не говорите

23 / 05 / 2016

Часто батьки уникають у розмовах з дітьми «дорослих» тем. Як наслідок, у підлітків уявлення про любов і стосунки формуються з сумнівних джерел: телебачення та інтернету. Звідси можуть виникати різного роду комплекси, невпевненість в собі й, у цілому, створюватися неадекватні уявлення про сім’ю.

Розібратися в цьому питанні і розставити правильні пріоритети допоможе керівник і тренер проекту «Прихована сторона любові» Олександра Старобор на лекції в Києві, що відбудеться 26 травня о 18:00 в приміщенні Кримського Дому.

Я впевнена, що мій досвід в комунікаціях і особисті пережиті історії надихнуть школярів до ефективного спілкування і створення душевних і щирих відносин. При цьому вони будуть прагнути збудувати міцні сім’ї та продовжать ланцюжок щастя в майбутньому,

зазначає Олександра.

На лекції будуть розглядатися питання:

  • очікування від стосунків;
  • як створити стосунки, що будуть приносити радість;
  • як розпізнавати некоректне ставлення з боку партнера і як потрібно вчиняти в такій ситуації.

Лекція пройде в неформальній та дружній атмосфері. Ваші діти зможуть поспілкуватися, потоваришувати та пригоститись смаколиками. Рекомендований вік учасників: від 12 до 16 років

Участь безкоштовна, проте кількість місць обмежена. Тому просимо Вас зареєструвати дитину за посиланням.

Дата: 26 травня
Час: 18:00 – 19:00
Місце: м. Київ, вул. Суворова, 9 (Кримський Дім)

 

Проект «Прихована сторона любові» спеціально створений для підлітків 14-16 років, щоб навчити їх формувати близькі і гармонійні стосунки з коханими на основі взаємоповаги, довіри і любові, без будь-якого прояву насильства.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини