Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Київський суд залишив під домашнім арештом кримського екс-депутата Ганиша

3 / 08 / 2016

Захист колишнього депутата Верховної Ради Криму Василя Ганиша на засіданні Дніпровського районного суду Києва подав клопотання про скасування домашнього арешту підсудному. Однак суд відмовився задовольнити клопотання, повідомляють «Крим.Реалії».

Обвинувачений обґрунтував необхідність скасування цього запобіжного заходу тим, що його літня мати хвора і потребує його опіки, а домашній арешт не дозволяє Ганишеві надавати таку допомогу. При цьому прокурор Петро Коваленко виступив проти задоволення клопотання. Він сказав, що за інкримінованою статтею, обвинуваченому передбачені або арешт, або відсутність запобіжного заходу.

Після короткої наради суд заявив про відмову в задоволенні клопотання Ганиша. Судді послались на тяжкість статті, за якою звинувачують Ганиша, і побоювання, що підсудний залишить територію, підконтрольну Україні. Це рішення не підлягає оскарженню.

Процес у справі Ганиша продовжиться 5 вересня.

Нагадаємо, співробітники СБУ затримали Ганиша у квітні минулого року на виїзді з Криму. За версією українських слідчих, Ганиш був одним із тих, хто голосував за проведення «референдуму» про статус Криму. Екс-депутат заявляє, що він був єдиним у залі кримського парламенту, хто проголосував проти проведення «референдуму».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини