Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Київський суд заарештував екс-прокурорів АРК за вимагання хабара

21 / 07 / 2016

Печерський райсуд Києва 21 липня заарештував екс-прокурорів АРК Вадима Букрєєва і Сергія Хальзева до 14 вересня з правом внесення застави, повідомляють Крим.Реаліі. Суд визначив суму застави у 826 тисяч гривень.

Екс-прокурорам висунуто підозру у вимаганні хабара у екс-депутата Верховної Ради АРК Василя Ганиша, підозрюваного у державній зраді. Судові засідання проходили в закритому режимі.

За інформацією СБУ, процесуальні керівники справи вимагали у екс-депутата Василя Ганиша 45000 доларів США за зміну статті обвинувачення на менш тяжку. В процесі “торгу” сума хабара зменшилася до п’ятнадцяти тисяч доларів США. Екс-прокурорам оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Василь Ганиш був затриманий при переході адміністративного кордону 29 квітня 2015 року на пропускному пункті «Каланчак» в Херсонській області за підозрою в державній зраді. Свою провину він заперечує і заявляє, що був єдиним депутатом Верховної ради Криму, який проголосував проти проведення «референдуму».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини