Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: жителі окупованого Херсона фактично перебувають в заручниках у росіян

11 / 11 / 2022

Наразі жителі окупованого Херсона фактично перебувають в заручниках росіян. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко у коментарі Суспільне Новини.

«Все цивільне населення, яке залишилося проживати на окуповані території… Оскільки ми знаємо, що жодних евакуаційних коридорів не було, тому шансів виїхати було небагато, насправді. Вони перебувають фактично у заручниках», – розповів Олексій Тільненко.

Також окупанти проводять вимушену «евакуацію» цивільного населення з правого берега — Херсона. Місцевим жителям варто намагатися знівелювати конфлікт, не виходити на конфронтації та тягнути час. Але якщо евакуації не уникнути, варто підготуватися якомога краще.

«Потрібно підготуватися і зробити фото своїх документів, за можливості — завантажити фотокопії своїх документів до якось хмарного сховища, це полегшить відновлення документів», – додав Олексій Тільненко.

У випадку, якщо громадян України вивезли на інші окуповані території чи до росії, варто орієнтуватися на позицію та поради офіційної влади. Раніше КримSOS розповідав про те, як повернутися до України з тимчасово окупованих територій та підготуватися до перевірок окупантів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас