Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: затриманий колишній капітан українських ВМС тримає голодування

31 / 10 / 2022

Затриманий окупантами на Херсонщині колишній капітан Військово-морських сил ЗСУ Олексій Кисельов п’ятий день тримає голодування. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«27 жовтня колишній капітан українського корабля «Славутич» Олексій Кисельов оголосив голодування. Причиною голодування стала відсутність медичної допомоги, яку чоловіку не надавали протягом двох місяців», — розповів Євгеній Ярошенко.

Окупанти викрали Олексія Кисельова 22 липня 2022 року в місті Генічеськ на Херсонщині та вивезли до Криму. Його звинувачують у нібито причетності до Кримськотатарського батальйону імені Номана Челебіджихана. У спробах отримати зізнання російські «правоохоронці» катували Кисельова струмом та били.

Наразі відомо, що Кисельов перебуває у новому СІЗО Сімферополя. Голодування підтримали арештанти у ще шістьох камерах спеціального блоку.

«31 жовтня, на п’ятий день голодування, до камери Кисельова прийшов лікар, однак повідомив, що спочатку потрібно поспілкуватися з керівником місцевого осередку російського МЧС. Люди у шістьох камерах, які також підтримали голодування, нині його призупинили з готовністю поновити. Олексій Кисельов продовжує протест, оскільки так і не отримав медичного огляду», — додав аналітик.

За звинуваченням у нібито участі в кримськотатарському батальйоні імені Номана Челебіджіхана наразі заарештовані щонайменше 16 людей, з них 10 — після 24 лютого. 1 червня 2022 року верховний суд рф визнав батальйон терористичною організацією.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини