Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: за 105 днів винесли вироки 19 кримським політв'язням

8 / 06 / 2022

За 105 днів повномасштабного вторгення російські судді винесли вироки 19 кримським політв’язням. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко. 

“Усім 19-и політв’язням виносили вироки судді Південного окружного військового суду у Ростові-на-Дону. Примусове переміщення кримчан на територію рф можна розцінювати як воєнний злочин. Подібні злочини не мають терміну давності, тобто відповідальність за них може настати і через десятки років”, – розповідає  аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко. 

Кримчани отримали терміни від 12 до 19,5 років позбавлення волі. 18 кримських політв’язнів засудили у так званих “справах Хізб ут-Тахрір”. Ще одного чоловіка – за нібито “державну зраду”. 

Нагадуємо, що загальний термін вироків нинішнім жертвам політичних переслідувань в окупованому Криму становить 1064 роки і 2 місяці ув’язнення. 
Довідково: Хізб ут-Тахрір – політична міжнародна ісламська організація. У 2003 році в рф Хізб ут-Тахрір була визнана терористичною організацією. Водночас ця організація вільно діє на території України та більшості держав світу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини