Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: викраденого активіста Ролана Османова утримують у Центрі “Е”

13 / 07 / 2022

В окупованому Криму викраденого кримськотатарського активіста та блогера Ролана Османова утримують у Центрі протидії екстремізму. Про це розповів аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко. 

«За інформацією КримSOS кримськотатарського активіста та блогера Ролана Османова відвезли до Центру протидії екстремізму, так званого Центру “Е”. На нього склали адміністративний протокол. Наразі поки невідомо за якою статтею та яке саме покарання отримає Ролан», – сказав аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко. 

13 липня  кримськотатарського активіста та блогера Ролана Османова затримали біля так званого Верховного Суду Республіки Крим у Сімферополі. У цей час в будівлі проходило судове засідання у справі «про диверсію на газопроводі»., в якій окупанти звинувачують Нарімана Джеляла та братів Ахтемових.

Раніше, 4 вересня  2021 року, Ролана Османова затримували російські силовики під будівлею ФСБ у Сімферополі, де він разом з іншими активістами прийшов, щоб дізнатись про долю п’яти викрадених кримських татар. Тоді окупаційний суд визнав винним Ролана  «у порушенні обмежень режиму підвищеної готовності» та оштрафував на 15 тисяч рублів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини