Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: Вибухи поблизу аеродрому «Бельбек» у Криму було чутно в Бахчисараї

19 / 08 / 2022

Вибухи, які пролунали поблизу військового аеродрому «Бельбек» у тимчасово окупованому Криму було чутно в Бахчисараї. Про це голова Правління КримSOS Олексій Тільненко розповів в ефірі Радіо НВ.  

«Про те, що лунала сирена і відповідно у будинках, які знаходилися поруч скло у вікнах та двері просто здригалися. Навіть за 17 кілометрів [27 кілометрів – ред.] від місця подій, у Бахчисараї, люди чули ці вибухи і відповідно свідки повідомляли, що наче в сторону аеродрому їхали пожежні машини та карети швидкої допомоги”, – сказав Олексій Тільненко. 

18 серпня в тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи поблизу військового аеродрома «Бельбек», а також у місті Керч.

«Якщо казати про Керч, то там було відповідно три вибухи і один був потужніший за інші два. І евакуації також не було здійснено, тобто окупаційна влада зробила вигляд, що нічого такого значного не трапилося», – додав голова Правління КримSOS. 

Наразі немає інформації щодо влучання в об’єкти та руйнування інфраструктури, евакуацію окупаційна влада також не проводила. 

Нагадуємо, що 16 серпня пролунали кілька потужних вибухів на складі з боєприпасами поблизу селища Азовське Джанкойського району в тимчасово окупованому Криму. Згодом очевидці повідомили про вибухи на військовій авіабазі в селищі Гвардійське Сімферопольського району.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас