Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: військові рф можуть переслідувати провайдерів в Херсонській області

3 / 05 / 2022

Власників локальних інтернет-провайдерів в Херсонській області російські військові можуть викрадати чи примушувати до співпраці в будь-який інший спосіб. Про це розповідає Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“Вже відомі факти підключення локальних провайдерів до російських магістралей. Ми не знаємо чи це сталося з доброї волі керівника, чи в результаті примусу з боку збройних сил рф. Однак ця ситуація може і найімовірніше відкриє «скриньку Пандори» для дрібних локальних інтернет-провайдерів. Керівники та власники таких компаній опинилися в зоні значного ризику. Їх можуть викрадати та примушувати співпрацювати будь-якими способами”, – коментує Голова правління КримSOS Денис Савченко.

30 квітня у Херсоні зникли фактично і мобільний зв’язок, і широкосмуговий доступ до Інтернету. До цього часу абоненти на тимчасово зайнятих російськими військами територіях отримували доступ до мережі через резервні канали зв’язку.  

З 1 травня інтернет з’явився в одного з локальних провайдерів Skynet у Херсоні. За інформацією з Twitter-акаунта глобального інтернет-монітора @netblocks трафік провайдера йде через рф.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини