Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: в Україні вперше покажуть фільм про політв’язня Нарімана Джеляла

21 / 02 / 2023

26 лютого в Києві відбудеться українська прем’єра документального фільму «Голос Криму. Наріман Джелял». Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«В День спротиву окупації Криму в Україні вперше покажуть документальний фільм «Голос Криму. Наріман Джелял». Наріман Джелял — одне з найважливіших облич кримського спротиву російській окупації. Протягом восьми років він залишався чи не єдиним голосом справжнього життя на півострові та містком, який інформаційно пов’язував його із материковою Україною», — розповів Олексій Тільненко.

Документальну стрічку про Нарімана Джеляла створила команда громадської організації «Лабораторія журналістики суспільного інтересу» в партнерстві з КримSOS. Режисерка фільму – Анна Цигима, продюсерка – Наталка Гуменюк.

Після показу глядачів запрошують долучитися до панельної дискусії «Крим-Спротив-Перемога». Модератор — Алім Алієв, заступник генерального директора Українського інституту.

Також на відвідувачів чекає виставка артпроєкту «U(CRIME)A. Крим під російською окупацією». Українська ілюстраторка Ірина Вале створила 10 ілюстрацій про дев’ять років життя півострова під російською окупацією. Ілюстрації демонструють злочини росії в Криму та їхні наслідки, мирний спротив та незламний зв’язок Криму та материкової України.

Дата та час проведення: 26 лютого 2023 року, з 16:00
Адреса: Київ, вулиця Саксаганського, 6, Будинок кіно (синя зала)
Вхід вільний за попередньою реєстрацією за посиланням
Організатори: КримSOS, Представництво Президента в АРК, Офіс Кримської платформи, Лабораторія журналістики суспільного інтересу

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини