Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: у кримчан з'явилась можливість оформлення деяких документів

30 / 06 / 2022

У кримчан з’явилась можливість отримати документи онлайн, зокрема свідоцтво про народження. Про це повідомила юристка КримSOS Анастасія Калініна.   

“Юристи КримSOS знайшли рішення для дистанційного оформлення деяких документів для кримчан під час воєнного стану. Цей механізм дає можливість людям з окупованих територій отримати українські документи. Це дозволить їм виїхати з тимчасово окупованого Криму”, – розповіла юристка КримSOS Анастасія Калініна.   

Раніше юристи КримSOS дистанційно підписали електронний договір з кількома кримськими родинами, щоб від їх імені подати заяву до суду. На даний момент юристи отримали два рішення суду, а кримчани вже змогли оформити свідоцтво про народження дітей.

“Наразі у юристів КримSOS в роботі п’ять перших договорів. Очікуємо, що найближчим часом буде рішення суду по цих справах”, – додала Анастасія Калініна.  

Нагадаємо, що у коментарі для Крим.Реалії юристка Крим SOS Анастасія Калініна повідомила про початок тестування онлайн-механізму оформлення документів для кримчан. 

Вибір редакції

Ще Новини