Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: супротив окупантам у Криму стає все масштабнішим

10 / 09 / 2022

Супротив російським окупантам у Криму стає все більш масштабним, але у мирній формі. Про це повідомив голова правління КримSOS Олексій Тільненко в інтерв’ю Hromadske.

«На вулицях розкидають проукраїнські листівки, розклеюють буклети та малюють графіті. Спротив стає більш масштабним, але це все ще мирна форма. Поки ми не бачимо ознак, що він може змінитися в радикальний бік і бути таким, як на нещодавно окупованих територіях півдня України», — розповів Олексій Тільненко.

Зараз відчутний підйом протесту, а кількість проукраїнських коментарів і висловів від місцевого населення невпинно зростає. Однак думка, що партизанський рух зародився після повномасштабного вторгнення, хибна.

«За 8 років окупації, коли російська репресивна машина переслідувала наших активних громадян, можливості для висловлення своєї думки були досить обмеженими. Нині, коли є надія і люди бачать брехливі заяви окупаційної влади, починається підйом», — додав Олексій Тільненко.

Окупаційна влада у Криму продовжує політичні переслідування жителів тимчасово окупованого півострову за проукраїнську позицію. За пів року кримські окупаційні суди розглянули 109 справ про нібито дискредитацію збройних сил росії. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини