Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS шукає регіональних координаторів(-ок) у галузі захисту в Тернополі та Львові

18 / 01 / 2023

Громадська організація КримSOS оголошує конкурсний відбір на посаду «Регіональний координатор у галузі захисту» в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» (Угода UKR01/2023/0000000308/000 з УВКБ ООН) у Тернопільській та Львівській області.

Спільноти ВПО – представники(-ці) громадських організацій та ініціативних груп внутрішньо переміщених осіб із різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проєкти. Діяльність таких організацій та ініціативних груп є дуже різною — від курсів англійської мови, робоклубів для дітей, створення соціальних гардеробів — до надання психологічної, юридичної, гуманітарної допомоги, адвокації житлових питань та ін.

Команда КримSOS вже понад 8 років допомагає громадським організаціям та ініціативним групам ВПО в інституційному та організаційному розвитку. Ми використовуємо такі інструменти, як гранти, навчальні тури, візити обміну, менторські програми, консультації експертів та багато іншого для посилення таких спільнот.

Наша команда в першу чергу шукає близьку за цінностями та духом людину. Ми цінуємо індивідуальні особливості кожного члена команди.

ОБОВ’ЯЗКИ:

● Проведення моніторингових місій та моніторингу медіапростору з метою з’ясування актуальної ситуації в галузі внутрішнього переміщення в Тернопільській (чи Львівській) області;

● Ідентифікація та аналіз поточних потреб та проблем внутрішньо переміщених осіб із метою їхнього вирішення за допомогою активностей КримSOS та/або здійснення перенаправлень на інших акторів громадського сектору або відповідних державних органів, які мають відповідні ресурси та повноваження.

● Написання звітів/інформаційних довідок /заповнення опитувальників по факту проведення моніторингів та/чи аналізу поточних потреб та потреб ВПО.

● Проведення моніторингових місій у місця компактного проживання ВПО для з’ясування актуальних потреб та проблем із метою покращення умов проживання.

● Співпраця з органами місцевої влади з метою з’ясування актуальної ситуації у сфері внутрішнього переміщення та координації зусиль у вирішені проблем та задоволення потреб ВПО.

● Співпраця з місцевими представниками ОГС із метою координації зусиль у вирішенні проблем та задоволення потреб ВПО.

● Співпраця з партнерами УВКБ ООН та іншими акторами громадського сектору з метою координації зусиль у вирішенні проблем та задоволення потреб ВПО.

ВИМОГИ:

● Досвід роботи в громадських організаціях

● Хороші комунікативні навички

● Досвід написання аналітичних звітів / проведення моніторигів / проведення оцінки потреб

● Досвід роботи з ВПО та/або постраждалим населенням унаслідок бойових дій

● Активна життєва позиція

● Готовність до постійних відряджень

Буде перевагою:

● Обізнаність у тематиці ВПО та громадському секторі в Тернопільській (чи Львівській) області

● Досвід управління командою волонтерів

● Володіння англійською мовою.

ПРОПОНУЄМО:

  • Цікаву динамічну роботу на користь українського суспільства та населення, постраждалого від війни;
  • Роботу в дружній команді;
  • Роботу із міжнародними донорськими організаціями;
  • Офіційне працевлаштування та конкурентну заробітну плату;
  • Термін контракту — 11 місяців із можливістю пролонгації;

ПОДАЧА РЕЗЮМЕ:

Своє резюме та мотиваційний лист надсилайте на spilnoty@krymsos.com. У темі листа ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть назву вакансії — «Регіональний координатор у галузі захисту в Тернопільській області». Листи без назви вакансії в темі або без мотиваційного листа не розглядаються. Дедлайн для подачі резюме — 30 січня 2023 року.

ВІДБІР КАНДИДАТІВ:

Відбір буде здійснюватися за допомогою телефонних або особистих співбесід із кандидатами. У межах відбору ми можемо попросити вас виконати пробні завдання, а також надати контакти рекомендателів.

КримSOS зв’яжеться із відібраними кандидатами(-ками). Надсилаючи резюме, ви погоджуєтесь на обробку та зберігання ваших персональних даних згідно законодавства України про захист персональних даних.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Анонси