Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS шукає 7 регіональних координатів(-ок) з роботи зі спільнотами

20 / 01 / 2023

Громадська організація КримSOS оголошує конкурсний відбір на посаду «Регіональний координатор із роботи зі спільнотами» в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» (Угода UKR01/2023/0000000308/000 з УВКБ ООН) у Тернопільській, Львівській, Волинській, Сумській, Полтавській, Рівненській, Івано-Франківській областях.

Спільноти ВПО — представники(-ці) громадських організацій та ініціативних груп внутрішньо переміщених осіб із різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проекти. Діяльність таких організацій та ініціативних груп є дуже різною — від курсів англійської мови, робоклубів для дітей, створення соціальних гардеробів — до надання психологічної, юридичної, гуманітарної допомоги, адвокації житлових питань тощо.

Команда КримSOS вже понад 8 років допомагає громадським організаціям та ініціативним групам ВПО в інституційному та організаційному розвитку. Ми використовуємо такі інструменти, як гранти, навчальні тури, візити обміну, менторські програми, консультації експертів та багато іншого для посилення таких спільнот.

Наша команда, у першу чергу, шукає близьку за цінностями та духом людину. Ми цінуємо індивідуальні особливості кожного члена команди.

ОБОВ’ЯЗКИ:

● Пошук та ідентифікація ініціатив та громадських організацій, які працюють із ВПО шляхом проведення моніторингових місій та моніторингу медіапростору;

● Допомога в інституційному розвитку громадських організацій, ініціативних груп ВПО або тих, хто допомагає ВПО.

● Аналіз поточних потреб таких організацій/ініціативних груп, надання базових консультацій з організаційного розвитку, грантрайтингу, фандрейзингу, звітності, проектного менеджменту тощо. У разі необхідності, залучення зовнішніх фахівців до вирішення проблем спільнот внутрішньо переміщених осіб.

● Написання звітів за фактом проведення моніторингів чи аналізу поточних потреб таких організацій/ініціативних груп.

● Проведення тематичних мобілізаційних та інтеграційних заходів для ВПО та місцевої громади.

● Співпраця з органами місцевої влади з метою проведення заходів та організаційного розвитку спільнот ВПО.

ВИМОГИ:

● Досвід роботи в громадських організаціях

● Хороші комунікативні навички

● Досвід написання аналітичних звітів

● Досвід складання проєктних заявок

● Активна життєва позиція, готовність до відряджень

Буде перевагою:

  • Обізнаність у тематиці ВПО та громадському секторі в тій області, де плануєте працювати (Тернопільській, Львівській, Волинській, Сумській, Полтавській, Рівненській, Івано-Франківській областях)
  • Досвід управління командою волонтерів
  • Володіння англійською мовою.

ПРОПОНУЄМО:

  • Цікаву динамічну роботу на користь українського суспільства та населення, постраждалого від війни;
  • Роботу в дружній команді;
  • Роботу із міжнародними донорськими організаціями;
  • Офіційне працевлаштування та конкурентну заробітну плату;
  • Термін контракту — 11 місяців із можливістю пролонгації.

ПОДАЧА РЕЗЮМЕ:

Своє резюме та мотиваційний лист надсилайте на spilnoty@krymsos.com. У темі листа ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть назву вакансії — «Регіональний координатор по роботі зі спільнотами в Тернопільській області». Листи без назви вакансії в темі або без мотиваційного листа не розглядаються. Дедлайн для подачі резюме — 30 січня 2023 року

ВІДБІР КАНДИДАТІВ:

Відбір буде здійснюватися за допомогою телефонних або особистих співбесід із кандидатами. У межах відбору ми можемо попросити вас виконати тестові завдання, а також надати контакти рекомендателів.

КримSOS зв’яжеться із відібраними кандидатами(-ками). Надсилаючи резюме, ви погоджуєтесь на обробку та зберігання ваших персональних даних згідно законодавства України про захист персональних даних.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Анонси