Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS розширив програму допомоги на окуповані території Херсонської області

6 / 09 / 2022

Після повномасштабного вторгнення КримSOS розширив програму допомоги на новоокуповані території Херсонської області. Про це розповів Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко в інтерв’ю виданню Крим.Реалії.

«У нас з’явилася ще одна частина окупована, і так само там знаходяться наші співгромадяни, які потребують нашої допомоги. Тому ми розширили територіальні межі нашої роботи, зокрема на територію Херсонської області», — розповідає Олексій Тільненко.

До початку повномасштабного вторгнення херсонський офіс КримSOS працював для жителів окупованого Криму. Однак після окупації частини півдня України організація надає допомогу і жителям Херсонщини, які тимчасово залишили свою домівку.

Крім того, окуповані території Херсонської області та Кримського півострову тепер пов’язані насильньницькими зникненнями й політично мотивованими переслідуваннями нелояльного населення.

«Так, наприклад, було з кейсами за батальйоном імені Номана Челебіджихана. Люди, яким інкримінують участь у ньому, були викрадені з території Херсонської області та вивезені до Криму. І таке продовжуватиметься і посилюватиметься», — додає Голова Правління КримSOS.

Раніше Олексій Тільненко розповідав, що після повномасштабного вторгнення 24 лютого насильницькі зникнення поширилися також на новоокуповані території півдня України і їхня кількість зростає. З 10 арештів громадян України у справі батальйону імені Номана Челебіджіхана принаймні сім мають ознаки насильницького зникнення.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас