Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: регіональні координатори провели 359 моніторингових візити до МКП

28 / 10 / 2022

359 моніторингових візити до місць компактного перебування (МКП) вимушених переселенців здійснили регіональні координатори КримSOS. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«Загалом за п’ять місяців роботи регіональні координатори КримSOS здійснили 359 візитів до 307 місць компактного перебування вимушених переселенців. Лише за минулий тиждень було відвідано 10 МКП у семи областях України у межах 12 моніторингових візитів», — розповів Денис Савченко.

Регіональні координатори КримSOS здійснюють моніторингові візити до МКП у 15 областях. Мета візитів — виявити потреби людей, які були змушені залишити свої домівки через війну та оцінити загальну ситуацію в сфері внутрішнього переміщення.

«Також регіональні координатори відслідковують ситуацію з гендерно обумовленого насильства у МКП. За весь час проведення візитів таких випадків не було зафіксовано», — додав Денис Савченко.

Візити до МКП є одним з інструментів, що використовують в своїй роботі 15 регіональних координаторів КримSOS в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини