Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS проведе тренінг із проєктного менеджменту для представників громадських організацій та ініціатив

14 / 02 / 2023

КримSOS проведе триденний тренінг із проєктного менеджменту «Від ідеї до результату. Управління проєктом» для представників громадських організацій та ініціативних груп. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«На тренінгу «Від ідеї до результату. Управління проєктом» учасники зможуть дізнатися про планування проєкту, організацію командної роботи та фінансову складову проєктної діяльності. Тренінг покликаний підвищити ефективність роботи громадських організацій та ініціативних груп, які працюють із внутрішньо переміщеними особами та постраждалими від війни», — розповіла Ольга Шкарупа.

Спікерка — Тетяна Кавальчук — регіональна координаторка КримSOS у Черкаській області, випускниця Міжнародної проєктної майстерні Like a PRO, співавторка навчального курсу «Громадська й політична участь: базовий курс» на платформі Prometheus.

Навчання триватиме три дні:14, 16 і 17 лютого 2023 року з 17:00 до 18:30. Для участі обов’язкова реєстрація за посиланням.

Тренінг реалізується в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара в справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини