Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: після вибухів 38 тисяч автомобілів вирушили з окупованого Криму до росії

17 / 08 / 2022

Після вибухів у Криму 16 серпня приблизно 38 тисяч автомобілів рушили з тимчасово окупованого півострова на територію росії. Про це координатор КримSOS Денис Савченко повідомив в ефірі телеканалу 1+1.  

«Черга або корок на шляху до Керченського мосту побив новий рекорд – 38 тисяч автомобілів приблизно. Минулого разу після (вибухів) Новофедорівки було десь приблизно 37 тисяч автомобілів, виїжджало з території Кримського півострова у бік рф», – розповів Денис Савченко. 

Вранці 16 серпня пролунало кілька потужних вибухів на складі з боєприпасами поблизу селища Азовське Джанкойського району в тимчасово окупованому Криму. 

«Окупаційна влада встановила контрольно-пропускний пункт перед в’їздом на Керченський міст. І на КПП перевіряють тих, хто покидає Крим. Зокрема, перевіряють документи, автівки та особисті речі», – додав координатор КримSOS. 

Пізніше 16 серпня очевидці повідомили про вибухи на військовій авіабазі в селищі Гвардійське Сімферопольського району. Це призвело до транспортної кризи та посилення паніки серед місцевого населення та росіян, які перебувають на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас