Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: окупанти відкрили новий СІЗО в Сімферополі

26 / 10 / 2022

Окупанти відкрили новий слідчий ізолятор (СІЗО) в Сімферополі. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«Новий СІЗО відкрили на території виправної колонії № 1 у місті Сімферополь. Його місткість — понад 300 осіб, що в майже вдвічі менше за місткість СІЗО № 1», — розповів Олексій Тільненко.

Як нам відомо, цей слідчий ізолятор, який розрахований на 747 осіб, нині переповнений. У деякі часи кількість арештантів у СІЗО № 1 перевищувала припустиму майже вдвічі. Востаннє там робили ремонт у 1803 році, під час відкриття. Тривалий час він залишався єдиним слідчим ізолятором на території окупованого півострова.

«Відкриття додаткового СІЗО може свідчити про те, що до Криму наразі переміщується велика кількість утримуваних громадян України з «новоокупованих» територій, втім арешти у Криму також продовжуються, і тому окупаційна влада вбачає гостру необхідність у нових подібних закладах», — додав Олексій Тільненко.

Про те, у яких умовах перебувають кримські політв’язні перед призначанням покарання, та як порушують права людини у російських СІЗО та СІЗО міста Сімферополя, можна прочитати у дослідженні КримSOS.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини