Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: окупанти просять кримчан екіпірувати мобілізованих

30 / 09 / 2022

Жителі Криму отримали повідомлення з проханням придбати екіпірування для мобілізованих. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко

«За нашою інформацією, жителі  у Бахчисарайському районі отримали повідомлення із закликом зібрати необхідні речі для солдат. Примусово мобілізованих чоловіків, які наразі перебувають у Севастополі та Феодосії, не забезпечили базовими та спеціальними речами для проходження служби», – розповів Олексій Тільненко

Представники місцевого осередка партії «єдина росія» розіслали повідомлення з проханням зібрати базові речі і екіпірування для мобілізованих чоловіків. Серед списку такі речі: термобілизна, набір трусів і шкарпеток, ліки, засоби гігієни, спальний мішок, кип’ятильник, тапочки для душу, кнопковий телефон, рюкзак на 60 л, шапка балаклава, устілки для взуття та інше.

Нагадуємо, ​​що призов мешканців окупованих територій до лав окупаційної армії заборонений ст. 51 IV Женевської конвенції та є воєнним злочином. Окремим воєнним злочином є примушування громадян України до участі у бойових діях проти власної держави.

Мобілізованих жителів окупованого Криму відправляють для участі в бойових діях на Херсонському напрямку без проходження військової підготовки. 

Для тих кримчан, які хочуть уникнути мобілізації – Прокуратура АРК відкрила «гарячу лінію». Звернення приймають у Telegram, Viber, WhatsАpp і Signal за номером +38 (096) 700 16 00.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини